Спеціальні потреби

Керрі порадив опозиції спілкуватись з Януковичем, а владі - випускати в'язнів та формувати технічний уряд


Державний секретар США Джон Керрі в ході зустрічі із Віталієм Кличко, Арсенієм Яценюком та Петром Порошенко - яка відбулась в кулуарах Мюнхенської конференції з питань безпеки - підтвердив, що США підтримують демократичні, європейські прагнення українців та зусилля опозиції спрямовані на захист демократії та вибору народу України. Про це з Мюнхену повідомив кореспондент Голосу Америки Скотт Стернс з посиланням на джерело у Державному департаменті США.
Повідомляється, що Керрі розповів опозиції про координацію зусиль США, ЄС та ООН та їх спільну підтримку мирного, політичного вирішення політичної кризи в Україні.

Окрім того, державний секретар США закликав опозицію зберігати єдність та мирний характер та продовжувати переговори з урядом.
Час для діалогу - Єврокомісія
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:58 0:00
Джон Керрі також взяв участь у зустрічі заступника державного секретар Віторії Нуланд з міністром закордонних справ України, Леонідом Кожарою.

В ході зустрічі він висловив глибоке занепокоєння ситуацією з правами людини в Україні, включно зі справою пана Булатова.

Державний секретар США закликав уряд України вдатись до наступних кроків у діалозі з опозицією : звільнити в'язнів, розглянути ситуацію із правами людини, реформувати політичні структури з метою захисту системи демократичних противаг та стримувань, та сформувати технічний уряд, який зможе зайнятись економічними проблемам України та задовольнити європейські прагнення українців.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG