Спеціальні потреби

Обама заявив, що готовий поліпшувати життя американців в обхід Конгресу


Президент США згадав ситуацію в Україні
У ході щорічного звернення "Про стан держави" президент США заявив, що ставить за мету зміцнення середнього класу та створення можливостей приєднатись до нього для менш забезпечених верств населення.

Виступаючи на спільному засіданні обох палат Конгресу, Барак Обама дав зрозуміти, що на шляху до цієї мети він готовий діяти в обхід законодавців у тих випадках, де це можливо.

За словами Обами, протягом його президентства економіка США зростає. Проте у той час, як прибутки корпорацій та найбагатших американців зросли, зарплати рядових американців не зазнали змін.

"Нерівність поглиблюється", - відзначив президент США.

Америка не стоїть на місці - не стоятиму на місці і я
Барак Обама
"Можливості кар'єрного зростання скоротились. Незаперечним фактом є те, що навіть у розпал відновлення, надто багато американців працюють більше, ніж будь-коли лише для того, просто вижити - не кажучи про те, щоб досягнути успіху у житті. І надто багато американців, як і раніше, взагалі не мають роботи", - відзначив Обама.
Обама закликав обернути ці процеси.

За словами президента США, реалізація його пропозицій вимагатиме дій з боку Конгресу, і він готовий до співпраці з законодавцями, проте намагатиметься максимально використовувати механізми виконавчої влади.

"... Америка не стоїть на місці - не стоятиму на місці і я. У тих випадках, де я здатен буду розширити можливості американських родин без законодавчої підтримки, я діятиму самостійно", - зазначив президент США.

Водночас Обама закликав політиків до співпраці."У найближчі місяці , давайте подивимося, де ще ми зможемо добитися прогресу разом. Давайте зробимо цей рік роком дій . Це те, чого хочуть більшість американців - щоб політики зосередилися на їх життях, надіях та сподіваннях", - закликав президент США.

Обама висловив переконання, що об'єднавчою ідеєю для всього американського суспільства є "віра у можливості для всіх - принцип, що важка праця та готовність брати на себе відповідальність приносять плоди".

Президент США також згадав ситуацію в Україні.

У блоці промови, який стосувався міжнародної політики США Барак Обама заявив:

"Наш альянс з Європою лишається найпотужнішим у світовій історії. Від Тунісу до Бірми ми підтримуємо тих, хто готовий до важкої роботи з побудови демократії. В Україні, США підтримують принцип, що всі люди мають право на вільне та мирне самовираження та вплив на майбутнє своєї країни".

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG