Спеціальні потреби

На параді у Чикаго танцювали за Євромайдан


На параді у Чикаго танцювали за Євромайдан
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:29 0:00

На параді у Чикаго танцювали за Євромайдан

Шоста ранку, морозна чиказька погода, у центрі міста з'являються хопці і дівчата у червоних чоботях. Репетиція просто посеред міста, і вже всі готові танцювати гопак. Український ансамбль “Громовиця” став частиною грандіозного параду до Дня Подяки в Чикаго. Серед багатьох представників національних громад крокують дівчата у віночках і хлопці-козаки.

Молоді українські танцюристи станцювали гопак на цетральній площі міста серед чиказьких хмарочосів та на очах у мільйонної публіки у прямому ефірі американського телебачення.

У США вже відбулось 8 Євромайданів
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:59 0:00
Роксана Пилипчак, керівник ансамблю:

"Для нас це велика честь представити не тільки молодь на американській землі, але також показати в Україні, що наша душа, наше серце є з ними на Майдані. А ми на майдані тут в Чикаго, але наше серце є українське”.

Танцюристи “Громовиці” на чолі з керівником-хореографом Роксаною Пилипчак вирішили присвятити свій виступ Євромайдану і Україні. На підтримку європейських прагнень українців вони пов’язали на руках сині стрічки із зображенням тризуба.

"Ми з Чикаго! Україно, Євромайдан, ми з вами!"

Чи повертаються випускники західних вишів?
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:31 0:00
Марта Багрій: "Тут у нас пов'язки є.. Ми хочемо показати, що наша громада, українці в Чикаго також підтримують Єврмайдан. Україно, ми звами!

Міля Глубіш: "Було холодно, але ми пережили, ми думали про всіх наших братів і сестер на Майдані. І ми є з ними!"

Молодь з “Громовиці” пройшла з танцем декілька кварталів центральною чиказькою вулицею Стейт. Багатотисячна публіка зустрічала 31 українського танцюриста гучними оваціями.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Threads

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Threads

XS
SM
MD
LG