Спеціальні потреби

Як відкликати депутатів будь-якого рівня - розкажуть громадські активісти


Як відкликати депутатів розкажуть активісти
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:43 0:00

Як відкликати депутатів розкажуть активісти

Суспільство потребує інструментів притягнення до відповідальності депутатів та чиновників всіх рівнів. Таку думку в інтерв'ю "Голосу Америки" висловив Ігор Курус, координатор громадянської кампанії "За відповідальну владу", який зараз перебуває у Вашингтоні.

"Український громадянин може лише раз на 5 років вливати на владу через вибори різного рівня. Між тим, змінюючи правила гри на виборах, політики уникають відповідальності, міняючи фракції округи і т.п", - описав ситуацію в Україні громадський діяч.

Громадянська кампанія "За відповідальну владу", яку очолює Курус працює над законопроектом спрямованим на принципи прямої демократії.

"Йдеться про закон, який би давав простим громадянам можливість зібратись і ініціювати відкликання депутата будь-якого рівня, чи сільських, міських, селищних голів, або навіть державних службовців прийнятих по вертикалі влади", - заявив Курус.

Вся провінція схожа на Врадіївку - коментар
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:59 0:00
"Ми знайшли можливість відкликати народних депутатів без зміни Конституції", - відзначив Курус.

Громадський діяч пообіцяв, що це ноу-хау українцям буде представлено вже незабаром.

Учасники громадянської кампанії «За відповідальну владу» шукають відповіді на запитання, як звичайним громадянам впливати на чиновників та депутатів, не чекаючи виборів і не вдаючись до захоплення райвідділів міліції? Бізнесмен Ігор Курус координує цю кампанію.

XS
SM
MD
LG