Спеціальні потреби

Впливовими є блогери, яких підтримують провідні ЗМІ - коментар


Впливовими є блогери провіднних ЗМІ - коментар
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:15 0:00

Впливовими є блогери провіднних ЗМІ - коментар

Українські ЗМІ успішно адаптувались до роботи з новими медіа і стали авторитетним джерелом інформації для користувачів Інтернет, де також сформувалось коло авторитетних сайтів. Таку думку в інтерв'ю "Голосу Америки" висловила Марта Дичок, професор університету Західного Онтаріо, яка досліджує масмедіа.
На думку Марти Дичок, попри те, що громадянські журналісти, блогери грають все більш помітну роль у висвітленні подій у світі, публіка все ще переважно отримує інформацію із авторитетних ЗМІ.
"Публіка довіряє блогам, які представлені на сайтах вже відомих українських ЗМІ: ТСН, Української правди, 1 + 1", - вважає Дичок.

Корупціонери не можуть ігнорувати тиск ЗМІ
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:31 0:00
Професор університету Західного Онтаріо вважає, що традиційні ЗМІ успішно змінюються відповідно до обставин та залучають найкращих представників громадянської журналістики до співробітництва.

"Цікавий журналіст, цікава людина з непересічними поглядами зрештою дістає колонку на "Українській правді" чи на "Телекритиці". Взагалі ЗМІ взаємопов'язані - те, що відбувається на ТВ потрапляє на Youtube і навпаки", - зазначила Дичок.

Марта Дичок також відзначила, що через прискорення роботи ЗМІ, журналісти все частіше не мають можливості перевірити інформацію.

XS
SM
MD
LG