Спеціальні потреби

"Київський торт" став жертвою Кремля - результати опитування


"Київський торт" був першою жертвою Росії
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:44 0:00

"Київський торт" був першою жертвою Росії

Першим дзвінком "торговельної війни" про яку зараз говорять всі стали проблеми україського експортера солодощів "Рошен". За ним кілька інших експортерів заявили про подібні труднощі з доступом на Російський ринок.

У рамках нашої традиційної рубрики Тема Тижня, ми запитали, Чи є заборона Росії на ввезення продукції "Рошен" частиною політичного тиску на Україну напередодні підписання угоди про асоціацію з ЄС?

96 відсотків з тих, хто проголосував на нашій веб сторінці відповіли, що проблеми "Рошен" є частиною тиску на Україну, і лише 4 відсотки опитаних з цим не згодні.

Гаряча дискусія рогорілася на цю тему на веб сторінці Голосу Америки та на нашій сторінці у Facebook.

- "Справа заборони продукції Рошен настільки грубо "пошита" російською стороною, що запитання тижня швидше риторичне ніж дискусійне, адже відповідь на нього очевидна", - вважає наш глядач Володимир.

- "В гонитві за прибутками більшості цукеркових підприємств використовують, замість натуральних компонентів, хімічні. Ніхто не звертає увагу, що більшість споживачів це діти... Так що не буває диму без вогню. Хоча в даному випадку присутня політична складова",- вважає наш глядач, який не залишив свого імені.

- "Агресивно-хамська політика Росії відносно України вже не викликає подиву. А де наша влада? З таким сусідом як Росія можна мати паритетні відносини тільки маючи адекватну економічну та військову потужність", - пише нам у Олександр Почтаренко з міста Сміла.

Запрошуємо до дискусії на сторінці «Голосу Америки» у мережі Facebook. Результати опитування та найцікавіші коментарі будуть оголошені у недільному випуску.

Відео - найголовніше

Десяті роковини трагедії МН17. Наслідки. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:22 0:00
XS
SM
MD
LG