Спеціальні потреби

Життя навчить. Українці не задоволені якістю шкільної освіти - опитування


Школа не вчить - опитування
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:06 0:00

Школа не вчить - опитування

Лише 10 відсотків тих, хто проголосував на нашій веб сторінці, вважають, що українська школа дає якісну освіту. 84 відсотки респондентів мають протилежну думку, і 6 відсотків не визначилися з відповіддю

Українські старшокласники зараз думають про те, як найкращим чином пройти тестування Зовнішнього Незалежного Оцінювання, що починається у понеділок.
ЗНО є показником рівня знань, які учні отримали під час навчання в школі, а його результати зараховуються як вступні іспити до ВИШІВ .

Але чи дає українська Школа дітям ті знання, які їм насправді потрібні? У рамках рубрики Тема Тижня, Голос Америки запитав про це вас наших глядачів.

Чи відповідає рівень навчання в українських школах сучасним вимогам часу?

Лише 10 відсотків тих, хто проголосував на нашій веб сторінці, вважають, що українська школа дає якісну освіту. 84 відсотки респондентів мають протилежну думку, і 6 відсотків не визначилися з відповіддю.

Процитуємо декілька коментарів наших глядачів, які вони залишили на веб сторінці Час-Тайму та у мережі Фейсбук з цього приводу.

"Сучасна міська школа - це місце, де дитина спілкується з однолітками та проводить час, поки батьки на роботі. Втім молоде покоління викладачів - це люди, яким не вистачило ні знань, ні грошей щоб вступити в інший вуз", - вважає донечанка Ніна Помаз.

- "Сказати, що школа не дає знань - теж не можна. В нашій діти, наприклад, добре знають англійську і не погано гуманітарні предмети. З точними науками складніше. Але всі, хто хоче вчитися в вузах, мусять ходити на додаткові заняття за власні кошти", - ділиться досвідом Марія Дмитрук з Коломиї.

- "Таке відчуття, що автори,які пишуть шкільні підручники, не мають власних дітей. Відсутнє бачення майбутніх досягнень школярів, що готує дітей до майбутнього, а не до нашого минулого", - пише Валентина з Миколаєва.

Запрошуємо до дискусії на сторінці «Голосу Америки» у мережі Facebook. Результати опитування та найцікавіші коментарі будуть оголошені у недільному випуску програми Час-Time.
XS
SM
MD
LG