Спеціальні потреби

Позиція Тетчер щодо СРСР імпонувала українській діаспорі


Політика Маргарет Тетчер по різному вплинула на людей які виростали у Британії за часів її керівництва. Дочка українських біженців до Великої Британії Надія Дюк, випускниця Оксфордського університету, яка сьогодні є Віце-президентом Національного фонду за демократію у США каже, що саме політика Маргарет Тетчер, дала їй старт у житті.

"Я отримала освіту у школі граматики, завдяки системі, яка була створена Маргарет Тетчер. Я, як дочка біженців з України, яка не мала жодних родинних коштів в класовому англійському суспільстві змогла завдяки своїм знанням та таланту змогла отримати найкращу освіту", - говорить Надія Дюк.

"Пам'ять про неї в Англії не завжди позитивна. ЇЇ боротьба з профспілками не була прийняття з розумінням та підтримкою, її війна з Аргентиною була трохи дивною. Але українська громада в Англії була вдячна за її позицію відстоювання свободи. ЇЇ бачення Радянського Союзу було таким, як і бачення Рональда Рейгана - як тюрма народів - і вона разом з Рейганом створили умови, які згодом привели до незалежності України"- розповіла Надія Дюк в інтерв'ю "Голосу Америки".
XS
SM
MD
LG