Спеціальні потреби

Українці не хочуть позичати гроші у МВФ - результати опитування


Українці не хочуть позичати гроші у МВФ
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:11 0:00

Українці не хочуть позичати гроші у МВФ

За даними прем'єра Азарова, Україна в 2013 р. повинна виплатити МВФ 6 млрд дол. боргу. В цілому, Україні необхідно виплатити 9 млрд дол. по зовнішніх зобов'язаннях в 2013 р.

У рамках рубрики тема тижня, Голос Америки запитав, Чи потрібно Україні позичати гроші в МВФ?
27 відсотків з тих, хто проголосував на нашій веб сторінці вважають, що Україні потрібні гроші МВФ. Більшість, 62 відсотки учасників опитування - проти нових позик. І 11 відсотків не визначилися з відповіддю
Підсумки Теми тижня
Процитую декілька коментарів наших глядачів, які вони залишили на веб сторінці Час-Тайму та у мережі Фейсбук з цього приводу.

- "МВФ має розуміти, що сучасний уряд представляє Україну формально, опосередковано, тому гроші, які хоче позичити режим Януковича не підуть на демократичні реформи", - пише Олександр з Сіверодонецька.

- "Дуже жаль, що МВФ наполягає на підвищенні цін на газ для рядових споживачів. Не зрозуміло, як пенсіонерка, яка отримує пенсію 1000 гривень (в кращому випадку) зможе оплатити комуналку і при цьому не померти з голоду. Шокова терапія може і корисна. Але якось не по-слов’янськи старих, які і так в статусі злидарів, прирікати на вимирання", - пише Євген з Сімферополя.

- "Якби мова йшла лише про населення, «турботливий» уряд вже давно би підняв ціну на газ. Але власники металургійних і хімічних підприємств не дозволяють їм це зробити", - вважає наш глядач, який не вказав свого імені.

Запрошуємо до дискусії на сторінці «Голосу Америки» у мережі Facebook. Результати опитування та найцікавіші коментарі будуть оголошені у недільному випуску програми Час-Time.
XS
SM
MD
LG