Спеціальні потреби

Українці готові підтримати акцію "Вставай, Україно!" - результати опитування


Повстання опозиції зацікавило українців
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:36 0:00

Повстання опозиції зацікавило українців

80 відсотків з тих, хто проголосував на нашій веб сторінці, планують підтримати акцію протесту "Вставай, Україно!". 14 відсотків сказали, що протести не підтримають, і 6 відсотків вибрали варіант НЕ ЗНАЮ
Стартувала політична акція протесту "Вставай, Україно!". Опозиційні партії, представлені у Верховній Раді, намагаються мобілізувати людей, для протестів проти діючої влади. У зв'язку з цим у нашій рубриці Тема Тижня, Голос Америки вирішив запитати безпосередньо у вас, наших глядачів:

- Чи підтримаєте Ви особисто акцію протесту "Вставай, Україно!"?

80 відсотків з тих, хто проголосував на нашій веб сторінці, планують підтримати акцію протесту "Вставай, Україно!". 14 відсотків сказали, що протести не підтримають, і 6 відсотків вибрали варіант НЕ ЗНАЮ.

Протягом тижня своїми думками з цього приводу українці ділилися на веб сторінці Голосу Америки та у мережі Фейсбук. Процитую декілька ваших коментарів.

- "Я готовий особисто підтримати таку акцію. Але за умови, що опозиційні сили запропонують реальні кроки, які вони будуть робити разом з народом вже після повалення режиму", - пише Андрій з Луцька

- "Я багато чим незадоволена у сучасному житті України, але під знамена нашої опозиції не вийду ніколи", - каже Надія з Харкова.

- "Люди повинні вийти і сказати своє слово проти порушення своїх громадянських прав. А не через те, що вони когось підтримують чи не підтримують", - каже наш глядач Степан Павлюк.

- "Не вірю ні одній з партій. Особисто я вважаю [щось зміниться] тільки, якщо люди об'єднаються захищающи свої будинки, вулиці, міста...", - пише Віктор з Вінниці.

Запрошуємо до дискусії на сторінці «Голосу Америки» у мережі Facebook. Результати опитування та найцікавіші коментарі будуть оголошені у недільному випуску програми Час-Time.
XS
SM
MD
LG