Спеціальні потреби

Українці сподіваються, що влада зупиниться на "справі Власенка" - опитування


Янукович зупиниться на "справі Власенка"
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:53 0:00

Янукович зупиниться на "справі Власенка"

Європейські парламентарі вважають, що справа захисника Юлії Тимошенко Сергія Власенка, у якого суд відібрав депутатський мандат є свідченням продовження в Україні політичних переслідувань і може перекреслити сподівання України на підписання угоди про асоціацію з ЄС.

У рамках Рубрики Тема тижня, Голос Америки вирішив запитати про це Вас, наших глядачів, Чи стане справа Власенка точкою неповернення для української влади?

47 відсотків з тих хто проголосував на нашій веб сторінці вважають, що нічого більш "агресивного" ніж справа Власенка від влади вже не варто очікувати. Майже стільки ж, 44 відсотки з цим не погоджуються. І 9 не знають чого чекати.
Протягом тижня своїми думками з цього приводу українці ділилися на сайті «Голосу Америки» та на сторінці Час-Тайму у соціальній мережі Фейсбук. Процитую декілька ваших коментарів.

- "По-моєму - це яскравий сигнал, що влада передумала рухатися в Євросоюз", Пише Антон з Києва.

- "Якщо хтось порушив закон, то це не означає, що тепер це дозволено робити і Власенку... Кожен повинен відповідати за себе персонально, і те що закон порушують інші не є виправданням для Власенка в суді", - вважає наш глядач з Києва, який підписався "Не Юрист".

- "Нахабство мафії - її сутність. Годинник цокає...", - пише Олександр Бондарєв

Запрошуємо до дискусії на сторінці «Голосу Америки» у мережі Facebook. Результати опитування та найцікавіші коментарі будуть оголошені у недільному випуску програми Час-Time.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG