Спеціальні потреби

Статеву дискримінацію помітили 54% українців - опитування


Статеву дискримінацію помітили 54% українців
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:38 0:00

Статеву дискримінацію помітили 54% українців

У понеділок, у рамках рубрики Тема Тижня, Голос Америки запитав вас, наших глядачів, Чи мають українські жінки рівні права з чоловіками?

42 відсотки з тих, хто проголосував на нашій веб сторінці вважають, що українські жінки мають рівні права з чоловіками. Більшість - 54 відсотки - вважають, що в Україні існує статева дискримінація. 4 відсотки не визначилися з відповіддю
Протягом тижня своїми думками з цього приводу українці ділилися на сайті «Голосу Америки» та на сторінці Час-Тайму у соціальній мережі Фейсбук.

- "В Україні дискримінація, як явище, є звичайною нормою поведінки в суспільстві. Важко сказати в яких сферах дискримінація проявляється найбільше", - констатує Леонід Гуданіч з Одеси.

- "Формально, на папері, рівність між жінками та чоловіками існує. Але насправді випускниці ВУЗу не завжди реально влаштуватись на роботу. А якщо в неї маленька дитина, то май хоч найкращі знання, у відділі кадрів і розмовляти не будуть", - пише нам Валентина з Миколаєва

А Алекс з Луганська вважає, що в Україні дискримінують чоловіків. "Я 5 років вчився в університеті, а сьогодні не можу влаштуватися на роботу в аптеку, бо там працюють жінки і вони кажуть їм потрібні лише дівчата. І такі вимоги не тільки в аптеках", - пише Алекс.

Запрошуємо до дискусії на сторінці «Голосу Америки» у мережі Facebook. Результати опитування та найцікавіші коментарі будуть оголошені у недільному випуску програми Час-Time.
XS
SM
MD
LG