Спеціальні потреби

Янукович ефективно працює для своєї родини - опитування


Українці "ігнорують" покращення
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:56 0:00

Українці "ігнорують" покращення

Лише шість відсотків з тих, хто проголосував на нашій веб сторінці вважають, що Янукович ефективний на посаді президента
Минулого понеділка, у рамках нашої рубрики Тема тижня Голос Амрики запитав, Чи вважаєте Ви президентство Віктора Януковича ефективним?

Лише шість відсотків з тих, хто проголосував на нашій веб сторінці вважають, що Янукович ефективний на посаді президента. 93 відсотки не вважають Януковича ефективним, 1 відсоток респондентів не визначився з відповіддю.

Ми отримали багато коменторів щодо цього питання від наших глядачів. Процитую лише деякі з них.

Оксана Репінська з Вінниці на фейсбук сторінці Час тайму зазначає, що Віктор Янукович "не просто не ефективний, а найбільш шкідливий з усіх попередніх для країни і для її народу".

"Як не дивно, відстоявши на Майдані з першого дня і порівнюючи з безтолковим та продажним Ющенком, я думаю у головному Віктор Янукович - ефективний, як буває ефективним крупний бізнес, коли його інтереси співпадають з інтересами країни" - пише нам Сергій Власов з Києва.

"З точки зору його сина, Саші дантиста, то правління батька дуже навіть ефективне. З точки зору громадянина України, то управління Януковича і його команди - провальне" - зауважує на нашій веб сторінці Олександр з Одеси.

Запрошуємо до дискусії на сторінці «Голосу Америки» у мережі Facebook. Результати опитування та найцікавіші коментарі будуть оголошені у недільному випуску програми Час-Time.
XS
SM
MD
LG