Спеціальні потреби

У Сполучених Штатах – епідемія грипу


У Сполучених Штатах – епідемія грипу
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:26 0:00

У Сполучених Штатах – епідемія грипу

В містах Чикаго та Бостон – кризова ситуація. Щороку у США від сезонного грипу помирає 36 тисяч осіб, у світі – близько півмільйона. Але цього разу сезон грипу розпочався раніше та обіцяє бути серйознішим ніж звичайно.

Лікарні – переповнені. Ось в цій лікарні в східній Пенсільванії мусили поставити тимчасовий наметовий центр, щоб приймати пацієнтів. А деякі лікарні в Чикаго взагалі відправляли хворих до інших шпиталів. Марк Сіґель з університету Джорджа Вашингтона в американській столиці говорить, що, як правило, епідемія починається під час найбільших холодів взимку.

Медики кажуть, що за наявності загострення симптомів, таких як ускладнення дихання, хворі мають йти до лікарні. Також вони рекомендують обов’язково зробити щеплення від грипу та попереджають, що найбільш вразливими до респіраторної інфекції та ускладнень від неї є малі діти та люди похилого віку. Ця шестирічна дівчина з Даласу померла всього через кілька годин після того, як її бабуся з дідусем привезли у відділ швидкої допомоги, її там подивилися та відправили до дому.

Лікарі поки що не знають, чи досягла цьогорічна епідемія грипу свого піку, чи можна чекати на її подальше посилення.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG