Спеціальні потреби

Кнопкодави будуть і в новій Раді - результати опитування


Кнопкодави переживуть зиму - опитування
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:50 0:00
Direct link

Кнопкодави переживуть зиму - опитування

26 відсотків з тих, хто проголосував на нашому вебсайті вважають, що парламентарі таки голосуватимуть лише за самих себе. 61 відсоток у це не вірить, і 13 відсотків не визначилися з відповіддю
Підсумки Теми тижня
Дві теми - персональне голосування і депутати перебіжчики - домінували у перші дні роботи Верховної Ради України.

Попри відчайдушні спроби опозиції кулаками і блокуванням трибуни гарантувати виключно особисте голосування депутатів - практика кнопкодавства у цій Верховній Раді все ще присутня.

У понеділок ми запитали вас, наших глядачів, Чи буде у новій Верховній Раді реалізований принцип персонального голосування?"

26 відсотків з тих, хто проголосував на нашому вебсайті вважають, що у парламентарі таки голосуватимуть лише за самих себе. 61 відсоток у це не вірить, і 13 відсотків не визначилися з відповіддю.

Чимало з вас приєдналися до обговорення цієї теми на нашому веб сайті та на Facebook.com. Процитую кілька ваших коментарів:

"Навряд, скільки вовка не годуй... все одно в ліс дивитиметься", - пише Ігор Бузнітський з Києва.

"Це так само, як із пільгами. Всі проти них язиками борються, тільки за відміну голосів не дають", - скептично налаштований наш глядач під ніком МММ

"... Сьогодні не та якість парламенту, щоб можна було сподіватися на добру волю самих законодавців щодо дотримання законності і конституційних норм", - вважає Роман Липинський

Запрошуємо до дискусії на сторінці «Голосу Америки» у мережі Facebook. Результати опитування та найцікавіші коментарі будуть оголошені у недільному випуску програми Час-Time.

Відео - найголовніше

США: Дайджест головних подій тижня. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:12 0:00
XS
SM
MD
LG