Спеціальні потреби

У вересні будівництво житла у США зросло на 15%


Уряд США повідомив, що масштаби будівництва нових будинків у вересні збільшилися до найвищого рівня за чотири роки. Можливо, це свідчить про початок відновлення галузі.

Уряд у середу оголосив, що минулого місяця в країні почали будувати на 15% більше нових будинків. Річний рівень цього показника склав 872 тисяч будинків – це найвища позначка з липня 2008-го року.

Житлова сфера США – важливий сегмент найбільшої економіки світу – досить повільно видужує після глибокої рецесії у 2008 і 2009-их роках, яка стала найгіршою з часів Великої депресії 30-их років минулого століття.

Мільйони американців втратили робочі місця через скорочення на ринку праці, і багато з них втратили також будинки, які були конфісковані через те, що вони не могли більше платити відсотки на іпотечні кредити.

На ринок була викинута надлишкова маса конфіскованих будинків, і будівництво нових житлових об'єктів у США різко скоротилося до мінімального рівня у 478 тисяч на початку 2009-го року.

Навіть враховуючи вересневий сплеск активності у будівельній сфері, обсяг будівництва як і раніше істотно нижчий від середнього рівня, який становить 1,5 мільйона нових будинків щорічно.

Стан американської економіки є однією з найважливіших тем передвиборної кампанії. Президент-демократ Барак Обама і його суперник-республіканець, заможний бізнесмен Мітт Ромні, обмінялися у вівторок увечері різкими випадами на дебатах, головною темою яких стало – хто зможе більш ефективно стимулювати економіку країни в найближчі чотири роки.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG