Спеціальні потреби

Барак Обама – нащадок перших рабів у США?


Мати президента Барака Обами, білошкіра уродженка штату Канзас, можливо, має африканське коріння. Про це повідомила компанія Ancestry.com, що займається генеалогічними дослідженнями.

Компанія стверджує, що серед предків матері Обами – Стенлі Енн Дангем були як чорношкірі, так і білі, а її родовід, можливо, доходить до одного з африканських рабів у колоніальній Вірджинії.

У компанії кажуть, що президент Обама може бути правнуком в 11-му поколінні одного з перших задокументованих африканських рабів у США.

Відомо, що Обама успадкував африканські коріння від свого батька – чорношкірого уродженця Кенії.

Компанія Ancestry.com повідомила, що висновки про предків матері Обами були зроблені з використанням аналізу ДНК. Однак у компанії говорять, що не можуть стовідсотково підтвердити родинні зв’язки Стенлі Енн Дангем з рабом у Вірджинії через прогалини в реєстраційних записах.

Білий дім і сам Обама поки утримуються від коментарів з даного питання.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG