Спеціальні потреби

Як в Лос-Анджелесі колядували на Різдво


Українська громада Лос-Анджелеса відсвяткувала Різдво. У місто приїхало багато українських біженців і місцеві волонтерські організації вирішили організувати для них свято з колядками, українськими стравами та вертепом.

Українці Лос-Анджелеса прийшли на вечорниці до Української православної церкви святого Андрія. Серед них є ті, хто прибув до міста після 24 лютого і вперше святкує Різдво не у рідному домі. Наприклад Наталія, яка разом з дітьми приїхала з Києва.

"Дуже важливо, що є такі заходи, коли можеш чути свою мову, оточуючі тебе розуміють, бачити рідні обличчя. В мене двоє діток 3 і 10 років і дуже тяжко, що ми поки що самі", – розповідає Наталя

Для того, аби відтворити дух Різдва, тут виступив вертеп. У ньому на волонтерських засадах взяли участь активні представники громади та американські актори українського походження.

"Наше завдання як українців за кордоном не тільки підтримувати, але й помножувати українські традиції", – каже Уляна Малиняк, організаторка вертепу, співачка.

Для гостей волонтери приготували українські страви: кутю, борщ, грибну підливку. Організував захід благодійний фонд Stand with Ukraine Foundation.

"Сьогодні ми святкуємо Різдво - вперше Україна святкує зі всім цивілізованим світом 25 грудня. Нашою метою є, по-перше зібрати кошти на ЗСУ, по-друге, зібрати всіх українців, які виїхали за кордон і не мають рідних та близьких, аби святкувати з ними різдвяні свята", – розповіла Мар'яна Бойко, співзасновниця Stand with Ukraine Foundation

Виручені кошти за квитки на захід, організація передасть українським військовим.

Дивіться також: Колядки, українські страви та вертеп: як українська громада Лос-Анджелеса святкувала Різдво. Відео

Форум

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG