Спеціальні потреби

Віце-президент США: "Антисіонізм - це антисемітизм"


Віце-президент виступив на конференції Американсько-ізраїльського комітету зі зв'язків з громадськістю

Віце-президент США Майк Пенс у вівторок виступив на конференції Американсько-ізраїльського комітету зі зв'язків з громадськістю.

На початку свого виступу Пенс розповів про зусилля США спрямовані на боротьбу зі спалахом коронавірусу зазначивши, що для президента Трампа «немає більш важливого пріоритету, ніж здоров'я і безпека американських громадян». Як уточнив Пенс, президент доручив йому виробити міжвідомчий підхід до боротьби з поширенням захворювання. «Хоча, як сказав минулого тижня президент, ризик для американської громадськості залишається низьким, ви можете бути впевненими, що ми готові до всього», - підкреслив він.

Пенс підкреслив тісні і давні зв'язки між США і Ізраїлем. «Ми підтримуємо Ізраїль, тому що його ідеологія - це наша ідеологія, його цінності - наші цінності, його боротьба - наша боротьба. Ми підтримуємо Ізраїль, тому що віримо у торжество правильного над неправильним, добра над злом, свободи над тиранією », - заявив віце-президент.

Ми підтримуємо Ізраїль, тому що його ідеологія - це наша ідеологія, його цінності - наші цінності, його боротьба - наша боротьба

За словами Пенса, Трамп схвалив безліч заходів, які доводять, що США підтримують Ізраїль, включно із визнанням суверенітету Ізраїлю над Голанськими висотами, визнав, що ізраїльські поселення на Західному березі річки Йордан не є незаконними, і визнав Єрусалим столицею Ізраїлю. США також представили свій мирний план щодо врегулювання палестино-ізраїльського конфлікту. «Світ потребує компромісів, але я обіцяю вам: Америка ніколи не піде на компроміс, коли йдеться про безпеку Ізраїлю», - запевнив Пенс.

Як нагадав віце-президент, Трамп також закрив офіс «Організації визволення Палестини» у Вашингтоні, коли палестинська адміністрація не вжила належних заходів для припинення фінансування терористів, які вбивають невинних ізраїльських громадян.

Як зазначив Пенс, американська адміністрація також бореться з антиізраїльськими забобонами в ООН, про що свідчить рішення вийти з Ради з прав людини і припинення фінансування Агентства ООН з надання допомоги палестинським біженцям.

Ми боремося з антисемітизмом як на світовій арені, так і у себе в країні

«Ми боремося з антисемітизмом як на світовій арені, так і у себе в країні», - підкреслив Пенс.

За словами Пенса, Сполучені Штати проводять кампанію максимального тиску на Іран, і ця кампанія приносить результати: «Іранський народ протестує проти режиму, іранська економіка переживає кризу під гнітом безпрецедентних американських санкцій, і тепер Іран змушений вибирати між турботою про власних громадян і фінансуванням своїх маріонеток, сіють насильство в регіоні».

«За президентства Дональда Трампа Америка ніколи не дозволить Ірану отримати ядерну зброю», - запевнив Пенс.

Позиція уряду Сполучених Штатів така: антисіонізм - це антисемітизм

Вказавши на підйом антисемітизму в усьому світі, Пенс додав, що останнім часом мова йде не лише про ненависть до євреїв і іудаїзму, але і про ненависть до держави Ізраїль. «Позиція уряду Сполучених Штатів така: антисіонізм - це антисемітизм», - підкреслив він.

«Американо-ізраїльський альянс зараз сильніше, ніж будь-коли. Наша дружба міцніша, ніж будь-коли. А наше майбутнє яскравіше, ніж будь-коли», - резюмував віце-президент.

Дивіться також: Колишній в. о. головного лікаря США радить бути готовими до пандемії коронавірусу

Відео - найголовніше

Історія Демократичної партії США. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:25 0:00
XS
SM
MD
LG