Спеціальні потреби

МВФ: глобальна економіка підніметься в цілому на 4,8 %


Головний економіст МВФ Олів’є Бланшар
Головний економіст МВФ Олів’є Бланшар

Міжнародний валютний фонд передбачає, що глобальна економіка зросте цього року на 4,8% , а в наступному році буде деякий спад.

Згідно з оцінкою МВФ, економіки країн що розвиваються очолюють «слабкий» і «неврівноважений» процес піднесення глобальної економіки після рецесії.

Експерти МВФ кажуть, що темпи зростання економіки у цих країнах в 2010 році становитимуть 7%, а заможні й розвинуті країни залишаться далеко позаду і зростуть лише на 2,7%.

Головний економіст Валютного фонду Олів’є Бланшар у розмові з журналістами у Вашингтоні висловив вірогідність, що глобальна економіка не повернеться назад до рецесії.

Він додав, що фінансова система потребує однак реформ і закликав багаті країни зменшувати державний дефіцит, посилити розвиток приватного сектора і торговельні зв’язки.

Міжнародний валютний фонд також закликав країни що розвиваються забезпечити гнучкість обмінного курсу своїх валют.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG