Спеціальні потреби

Росію приймуть до СОТ можливо через рік


Росію приймуть до СОТ можливо через рік
Росію приймуть до СОТ можливо через рік

Чільний радник президента США Барака Обами з економіки каже, що Росія може бути прийнята до Світової організації торгівлі впродовж року.

Ларрі Саммерс, який очолює Національну економічну раду зазначив, що на переговори до вступу Росії до СОТ не вплинули погані відносини Москви з Грузією, яка є союзником Сполучених Штатів.

Саммерс зробив таку заяву у Москві після зустрічі з російськими високопосадовцями.

Російська економіка – одна з найбільших у світі, що не належить до торговельної групи СОТ, в яку входять 153 країни. Москва впродовж останніх 17 років домагалась прийняття її до СОТ у сподіванні, що збільшення обсягу торгівлі допоможе їй на довшу мету в сприянні економічного піднесення.

Раніше між Сполученими Штатами і Росією були розходження у питаннях субсидування сільського господарства, авторських прав на кінофільми і музичні твори та патентного захисту медикаментів.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG