Спеціальні потреби

У Вашингтоні відкривається остання сесія Конгресу 111-го скликання


У Вашингтоні відкривається остання сесія Конгресу 111-го скликання
У Вашингтоні відкривається остання сесія Конгресу 111-го скликання

На своїй останній сесії перед складенням присяги у січні Конгресу нового 112-го скликання, обраного на виборах 2-го листопада, законодавці розглядатимуть низку важливих питань, у тому числі продовження чинних за адміністрації Буша податкових пільг, і ратифікацію нового договору з Росією про скорочення ядерних озброєнь (СНО).

У сьогоднішньому номері газети «Вашингтон пост», державний секретар Гілларі Клінтон і міністр оборони Роберт Ґейтс закликали Сенат ратифікувати Договір про СНО, кажучи, що США зобов’язані наглядати за діяльністю іншої у світі великої ядерної держави.

Договір передбачає скорочення на приблизно третину ядерних арсеналів США і Росії.

Клінтон і Ґейтс заявили, що договір створить «стабільніші» відносини між обома країнами.

Договір ще мусить ратифікувати Сенат, у якому законодавці-республіканці висловлюють занепокоєння накладенням обмежень на американську протиракетну оборону і на модернізацію американського ядерного арсеналу.

Президент Барак Обама запевнив російського керівника Дмитра Медведєва, що ратифікація Договору про СНО є одним із його головних пріоритетів у Конгресі.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Нідерланди та Румунія передадуть Patriot Києву.Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:10 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG