Спеціальні потреби

У Пакистані ракета з безпілотного літака убила понад десять людей


Американський безпілотний літак
Американський безпілотний літак

Пакистанські офіційні особи повідомили, що в результаті атаки з американського безпілотного літака в племінному районі неподалік кордону з Афганістаном загинуло щонайменше людей. Службовці пакистанської розвідки кажуть, що в атаці, яка сталася в понеділок вранці, загинуло кілька іноземців. У повідомленні сказано, що щонайменше три ракети влучили в будинок у районі Азам-Варсак у Південному Вазиристані.

Пізніше безпілотний літак вистрелив чотири ракети в будинок у племінному районі Північний Вазиристан, убиваючи щонайменше п’ятьох людей.

Американські офіційні особи рідко коментують ракетні атаки на території Пакистану, які дуже непопулярні серед пакистанського населення і проти них виступає також уряд в Ісламабаді.

Ракетна атака в Південному Вазиристані – перша з часу арешту минулого місяця американського державного службовця Реймонда Дейвіса, який застрелив двох пакистанців у східному місті Лахор. Американська сторона твердить, що Дейвіс стріляв в самообороні.

Тимчасом американські засоби масової інформації повідомляють, що в результаті атак з безпілотних літаків торік у Пакистані, як вважається, загинув 581 екстреміст, але лише два із них були у списку найбільш розшукуваних терористів.

XS
SM
MD
LG