Спеціальні потреби

БП оприлюднила звіт про катастрофу в Мексиканській затоці


Британська нафтова компанія Бритиш Петроліум оприлюднила результати внутрішнього розслідування щодо вибуху на нафтовій платформі, який спричинив величезний вилив нафти у Мексиканській затоці.

У звіті подано чимало технічних подробиць і в хронологічному порядку представлено розвиток подій, які довели до вибуху і затоплення нафтової платформи в Мексиканській затоці 20 квітня цього року. Головний слідчий компанії БП Марк Блай заявив, що катастрофа не була результатом окремого рішення чи відсутності рішення, яка спричинила катастрофу та що до трагедії довело вісім пов’язаних один з одним факторів. Він сказав, що до катастрофи спричинилися рішення кількох компаній і робочих груп та ряд механічних аварій, помилкових людських оцінок і практичних дій

Океанограф з британського Національного океанографічного центру Саймон Боксалл заявив, що вже час, щоб нафтова індустрія взяла відповідальність за свої дії.

На його думку, партнери у нафтовій індустрії Transocean і Halliburton, а також БП несуть деяку відповідальність за катастрофу.

Цей звіт не єдиний документ про катастрофу, тому що Міністерство юстиції США та інші урядові комісії продовжують свої розслідування.

Вибух на нафтовій платформі, який стався 20 квітня, убив 11 робітників і спричинив вилив мільйонів барелів нафти у води Мексиканської затоки.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG