Спеціальні потреби

США обмірковують зміни в подорожуванні на Кубу


Американські офіційні особи кажуть, що адміністрація президента Обами обмірковує пом’якшення деяких обмежень на подорожування на Кубу.

Представники адміністрації і Конгресу, які просили не розголошувати їх прізвищ, заявили, що метою цих заходів є полегшити подорожі до керованої комуністами країни для дослідників, науковців і студентів. Про подробиці пропонованої зміни вперше повідомила газета «Нью-Йорк таймс».

У вівторок Білий дім і Державний департамент США відмовилися від коментарів на цю тему.

Президент Обама уже раніше заявив, що він хотів би поліпшити відносини з Кубою. Торік його адміністрація пом’якшила обмеження на переведення грошових переказів для американців кубинського походження, які мають родичів на острові.

Запроваджене кілька десятиліть тому ембарго проти Куби залишається в силі. Пан Обама заявив, що ембарго залишатиметься чинним доти, доки гаванський уряд не зробить кроків у напрямку демократичних реформ.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG