Спеціальні потреби

У Таїланді не припиняються протести опозиції


Таїландські сили безпеки застосували сльозоточивий газ проти антиурядових демонстрантів, що намагалися захопити штаб-квартиру опозиційної телевізійної станції, яку цього тижня закрили органи влади.

Тисячі демонстрантів, відомі як «червоні сорочки», прибули на автофургонах і мотоциклах до студії «Народного каналу», що розташована за кілька кілометрів на північ від Бангкока, в передмісті Патум Тані.

Вони вимагали від уряду відкрити станцію, яку закрито після того, як прем’єр-міністр Абхисіт Ветчачіва проголосив надзвичайний стан.

Тим часом представники збройних сил Таїланду попередили, що вони застосують силу для розгону учасників протесту, включно з гумовими кулями і водометами.

Надзвичайний стан проголошено після того, як «червоні сорочки» намагалися зайняти будинок парламенту і змусили законодавців до втечі.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG