Спеціальні потреби

Путін закликав до жорсткішого підходу щодо екстремізму


Прем’єр-міністр Росії Володимир Путін.
Прем’єр-міністр Росії Володимир Путін.

VOA Ukraine Ukrainian «Голос Америки» «Українська служба» Україна Росія Путін екстремізм міліція опозиція

Прем’єр-міністр Володимир Путін засудив дії своїх опонентів-захисників демократії та попередив про небезпеку від проявів екстремізму. Він зробив ці заяви у зв’язку з насильницькими етнічними сутичками, що відбулися у Москві.

Його відповіді під час «прямої лінії», що передавалась державними телеканалами Росії, були безкомпромісні і стосувались цілого ряду суспільних проблем.

Російський прем’єр-міністр закликав правоохоронні органи вдаватись до жорсткіших дій для «придушення» екстремізму. Він знову засудив дії опозиції, кажучи, що вони загрожують стабільності в країні.

Коментарі Путіна стосувались насильств, що сталися у суботу. Тоді щонайменше 5 тисяч, здебільшого молодих людей, вчинили напад на міліцію та на осіб кавказького і азійського походження із помсти за вбивство одного з вболівальників московського «Спартака».

Путін сказав, що «ліберальні інтелектуали» повинні вдягнути каски і самі розганяти бешкетників, якщо їм не подобаються дії міліції.

Колишній президент, а теперішній прем’єр-міністр Росії, не відреагував на запитання про те, чи він має намір змагатись за президентство у виборах у 2012 році.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG