Спеціальні потреби

У Москві прощаються с жертвами теракту в аеропорту Домодєдово


У Москві прощаються с жертвами теракту в аеропорту Домодєдово
У Москві прощаються с жертвами теракту в аеропорту Домодєдово

У четвер росіяни прощалися с жертвами теракту в аеропорту Домодєдово, у результаті якого 35 людей загинуло, а 168 було поранено. Поминальна служба проводиться на Пушкінській площі. Пам’ять загиблих також буде вшанована хвилиною мовчання саме в той час, коли в аеропорту в понеділок вибухнула бомба.

Досі ніхто не взяв на себе відповідальності за теракт. Російський прем’єр-міністр Володимир Путін заявив, що, за даними попереднього розслідування, причетності до теракту чеченських сепаратистів встановлено не було.

У середу російський президент Дмитро Медведєв звільнив з посади керівника управління УВС на транспорті Центрального округу Андрія Алексєєва через брак заходів із забезпечення безпеки, що зробило можливим теракти в аеропорту. Він також заявив, що можна очікувати подальших звільнень.

Те, що безпека в аеропорту Домодєдово та загалом на московському транспорті не забезпечена на належному рівні, свідчать і терористичні атаки, що сталися у минулому. У 2004 році дві жінки-смертниці змогли сісти у літак та підірвати його у повітрі, в результаті чого загинули вони самі та ще 90 пасажирів і членів екіпажу. Ще 40 осіб стали жертвами терористів у березні минулого року, коли дві жінки з Дагестану підірвали себе у московському метро.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG