Спеціальні потреби

Пастор Джоунс заявив, що не палитиме примірників Корану


Лідер невеликої християнської церкви у штаті Флорида Террі Джоунс заявив, що він не палитиме примірників Корану, якщо зможе зустрітися з імамом, який планує побудувати Ісламський центр в Нью-Йорку, неподалік місця, де стояли вежі Світового торговельного центру.

У п’ятницю пастор Джоунс заявив американським засобам масової інформації, що він планує зустрітися з імамом в суботу. Однак нью-йоркський імам Фейсал Абдул Рауф заперечив, що така зустріч відбудеться.

Імам також сказав, що він здивований з приводу заяви пастора у четвер, що він, мовляв, погодився побудувати планований в Нью-Йорку Ісламський культурний центр і мечеть подальше від району, де 11 вересня 2001 року здійснено терористичні атаки. Він сказав, що такої угоди немає.

У відповідь на це пастор сказав, що, на його думку, мусульманський духівник з Флориди імам Мухаммед Мусрі, який допомагав досягти порозуміння, говорив неправду.

Імам Мусрі, який є головою Ісламського товариства Центральної Флориди, заявив, що він і далі намагається влаштувати зустріч з Джонсом та нью-йоркським імамом Фейсалом Абдул Рауфом для обміркування справи пропонованого Ісламського центру.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG