Спеціальні потреби

У Польщі відбудеться другий тур президентських виборів


У Польщі відбудеться другий тур голосування, оскільки на вчорашніх дострокових президентських виборах не було виразного переможця на посаду, яка стала вакантною після трагічної загибелі в авіакатастрофі понад два місяці тому президента Леха Качинського.

За попередніми результатами, виконуючий обов’язки президента Броніслав Коморовський здобув 41% голосів, а близнюк-брат покійного президента Ярослав Качинський – 37%.

Обидва кандидати змагатимуться за президентське крісло у другому турі голосування, яке заплановане на 4 липня.

Коморовський виконує обов’язки президента Польщі від часу авіакатастрофи під Смоленськом у Росії 10 квітня. Він очолює помірковану правлячу партію «Громадянська платформа», яка підтримує Європейський Союз.

Ярослав Качинський, як і його покійний брат, негативно наставлений до ЄС і з відкритою підозрою ставиться до історичних ворогів Польщі, зокрема Німеччини і Росії.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG