Спеціальні потреби

США закликають до звільнення затриманого в Пакистані американця


Пакистанська поліція веде Реймонда Дейвіса до суду в місті Лахор
Пакистанська поліція веде Реймонда Дейвіса до суду в місті Лахор

Державний департамент Сполучених Штатів наполягає, що службовець американського консульства, якого затримано в Пакистані, має дипломатичний імунітет і повинен бути звільнений. Тимчасом засоби масової інформації вже поширили інформацію, що він службовець ЦРУ.

Американські ЗМІ, включно з газетами «Вашингтон пост» і «Нью-Йорк таймс», а також агентство Ассошіейтед Пресс посилалися на неназваних американських офіційних осіб, які сказали, що американець Реймонд Дейвіс – контрактник з безпеки, який працює на Центральне розвідувальне управління США.

Всі три названі ЗМІ повідомили, що службовці американської розвідки просили, щоб вони не виявили інформації про місце праці Дейвіса, побоюючись що ця інформація може бути для нього небезпечною в час, коли він перебуває за кордоном.


Представник Державного департаменту Філіп Краулі сказав, що Сполучені Штати занепокоєні з приводу безпеки Дейвіса і вважають, що він у самообороні вбив двох пакистанців, які, за його словами, намагалися його пограбувати у місті Лахор.

Проте Краулі відмовився безпосередньо прокоментувати повідомлення, що Дейвіс працював на ЦРУ.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG