Спеціальні потреби

Пакистан не відкрив перехідного пункту на кордоні з Афганістаном


Пакистанський солдат на афгано-пакистанському кордоні
Пакистанський солдат на афгано-пакистанському кордоні

Пакистан заявив, що він дотепер не виніс рішення про відкриття перехідного пункту на кордоні з Афганістаном, який використовувався для транспорту постачання військ НАТО, незважаючи на вибачення з боку Сполучених Штатів з приводу атаки через кордон, у результаті якої загинули пакистанські солдати.

Представник Міністерства закордонних справ Пакистану Абдул Басіт заявив репортерам у четвер, що органи влади вивчають ситуацію безпеки і винесуть рішення про відкриття шляху постачання у «свій час». Він також відмовився подати графік відкриття важливого переходу через кордон.

Пакистанські органи влади наказали закрити прикордонний пункт Торхум тиждень тому після того, як вертольоти НАТО обстріляли ракетами пакистанський військовий пост, у результаті чого два військовослужбовці загинули і четверо отримало поранення.

Американський посол у Пакистані Енн Петтерсон назвала рейд вертольотів «жахливим випадком» і вибачилася перед Пакистаном та родинами убитих.

Генерал Дейвид Петреус, який командує коаліційними силами в Афганістані, також вибачився за смерть солдатів, кажучи, що війська США і НАТО висловлюють «глибокий жаль» з приводу смерті пакистанців.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG