Спеціальні потреби

Петреус: плановане спалення Корану несе загрозу військам США


Командувач американських і НАТОвських військ в Афганістані генерал Дейвид Петреус заявив, що плани однієї американської парафії у штаті Флорида спалити примірники Корану 11 вересня може створити небезпеку для американських військ і нанести шкоди загальним воєнним зусиллям у тій країні.

У вівторок генерал Петреус попередив, що плановане символічне спалення священної книги мусульман «є саме заходом, який Талібан використає для своїх пропагандистських цілей». Він додав, що це може посилити антиамериканські настрої не лише в Афганістані, але в усьому мусульманському світі».

Невелика протестантська парафія у штаті Флорида повідомила, що вона планує спалити примірники Корану для відзначення роковин терористичних атак 11 вересня.

Посольство США в Кабулі також осудило плани парафії, кажучи, що американський уряд ніяким чином не підтримує таких «актів непошани», скерованих проти ісламу.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG