Спеціальні потреби

Берлусконі можуть заарештувати за інтимні стосунки з неповнолітньою


Сильвіо Берлусконі загрожує арешт
Сильвіо Берлусконі загрожує арешт

Прем’єр міністр Італії Сильвіо Берлусконі опинився у центрі наймасштабнішого секс-скандалу за всю свою політичну кар’єру. Прокуратура Італії вимагає його арешту за звинуваченням в інтимних зв’язках з неповнолітньою танцюристкою.

Сам 74-річний глава уряду заявляє про політичну змову проти нього, а суддям закидає неприйнятне втручання у його приватне життя. На погляд експертів, останній скандал може призвести до нових виборів в Італії.

У вівторок італійські газети опублікували записи розмов із 18-річною танцівницею нічного клубу Карімою ель-Махруг, яка стверджує, що мала сексуальні стосунки із прем’єр-міністом Італії з 16 років, коли була неповнолітньою.

Раніше прокуратура вже почала слідство щодо Берлусконі, підозрюючи, що він платив неповнолітній Карімі за секс на його віллі поблизу Мілану.

74-річного Берлусконі, який стверджує, що не знав, що Каріма була неповнолітньою, також підозрюють у чиненні тиску на поліцію минулої весни, коли буцімто за його вказівкою, затриману за крадіжку Каріму, звільнили з-під варти.

На записах Каріма також стверджує, що вимагала у Берлусконі 5 мільйонів євро за мовчанку про їх стосунки.

Каріма ель-Махруг лише одна із багатьох повій, послугами яких міг користатись Берлусконі. Минулого тижня обвинувачення заявило, що значна кількість жінок легковажної поведінки отримували від прем’єр-міністра Італії безплатне житло або готівку за свої послуги.

Католицька Італія традиційно терпляче ставиться до позашлюбних стосунків. Втім, цього разу Берлусконі загрожують не лише кримінальні звинувачення. Записи викривають реальність в якій італійський прем’єр влаштовує оргії і платить за мовчанку неповнолітніх повій.

Італійці занепокоєні різницею між проблемами країни та пріоритетами, які схоже має її лідер.

У вівторок президент Італії Джорджо Наполітано закликав Берлусконі прояснити ситуацію, а офіційне видання Італійських єпископів «Avvenire» у редакційній статті засудило культуру «влади, сексу та грошей» і відкрито розкритикувало поведінку Берлусконі.

Нагадаємо, що минуло тижня Вищий суд Італії позбавив прем’єр-міністра недоторканості. Парламентська більшість, на яку спирається Берлусконі, також є як ніколи слабкою.

Очікується, що у середу парламентський комітет розпочне обговорення вимоги обвинувачення провести обшук у будинках та офісах Берлусконі, де можуть зберігатися документи про надання деяким жінкам безплатного житла в обмін на сексуальні послуги.

Опубліковані у вівторок записи руйнують створений Берлусконі образ супермена. Так одна з жінок, каже що Берлусконі має «потворний вигляд».

У телевізійному зверненні у неділю очевидно знервований Берлусконі розкритикував розслідування проти себе і заявив, що ніколи не платив за свої стосунки із жінками.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG