Спеціальні потреби

Іран остеріг: напад на АЕС у Бушері був би «міжнародним злочином»


Іран попередив, що будь-який напад на його атомну електростанцію був би «міжнародним злочином».

Голова атомного агентства Ірану Алі Акбар Салегі зробив таке застереження під час інтерв’ю з представниками іранських мас-медіа у той час коли країна підготовляється до запуску першої в країні АЕС, побудованої за допомогою росіян.

21 серпня Іран планує ввести в дію Бушерську атомну електростанцію пальне до якої постачила Росія. Елетростанція почне виробляти електроенергію кілька днів після її запуску.

Іран повідомив, що процес запуску АЕС відбудеться під наглядом спостерігачів Міжнародного агентства ООН з атомної енергії.

Рада Безпеки ООН чотири рази впроваджувала санкції відносно Ірану з огляду на його ядерну програму. Сполучені Штати та інші країни кажуть, що ця програма спрямована на створення ядерної зброї. Тегеран категорично заперечує такі звинувачення і заявляє, що вона лише для мирних цілей.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG