Спеціальні потреби

Знаки зодіаку змістилися на місяць?


Хто ви за знаком зодіаку? Думаєте, що ви – гордий Лев, пристрасний Скорпіон чи романтичні Риби? Ймовірно, ви таки помиляєтесь. Астроном зі штату Міннесота Парк Канкл нещодавно виявив, що знаки зодіаку змістилися на місяць.

Якщо ви щодня читаєте свій гороскоп, про всяк випадок перегляньте ще й гороскоп для знаку, який передує вашому. Згідно з дослідженням американського астронома, знаки зодіаку змістилися на місяць. Крім того, виник новий знак – Змієносець. То ви все ще впевнені, що ви – Овен, а не Риби?

«Так що я тепер не Козерог? Та ну! Це як змінити віру», – каже один чоловік.

Річ у тім, що місячна гравітація, викликаючи осьові «коливання» Землі, спричинила зсув орбіти планети приблизно на місяць. Астроном зі штату Міннесота Парк Канкл, який опублікував шокуючі новини, каже, що зміни у небесних сферах відбулися давно, проте ніким не бралися до уваги.

Астроном Парк Канкл каже:

«Ось ця вісь зараз направлена до Полярної зірки. Але три тисячі років до нашої ери вона була повернута у іншому напрямку. Коли ось так рухається вісь Землі, це називається коливанням. Таке трапляється лише раз на 26 тисяч років».

Відтак деякі астрологи пропонують ввести новий, тринадцятий, знак зодіаку – Змієносець. Перш ніж опинитися у сузір’ї Стрільця, Сонце проходить через сузір’я Змієносця. Але оскільки знаків зодіаку має бути 12, за числом місяців у році, до розрахунків гороскопів його не включали.

«Коли астрологія тільки почала розвиватися, світ дивився на розташування ось так, але за тисячі років після того координати змінилися і зараз сонце знаходиться в іншому сузір’ї у ті ж самі дати», – говорить Канкл.

Під новий знак підпадають ті, хто народилися у період між 30 листопада та 17 грудня. Астрологи вважають, що Змієносці – це люди з неймовірною долею, які можуть вижити в будь-якій ситуації і часто мають дар передбачення.

Розповідає практикантка Голосу Америки Олеся Кравчук:

«Зі змінами у гороскопі у вас може змінитися враження про вас же самих. Скажімо, я завжди була впевнена, що народилася під знаком Лева. Отже, як говорять астрологи, я – ціленаправлений лідер, який приваблює увагу оточуючих. Втім, за новою системою, мій знак Зодіаку – Рак. І це означає, що я – песиміст, який постійно за щось хвилюється. Напевно, про всяк випадок варто прочитати прогноз на майбутній рік для обох знаків і вже для себе вирішити, котрий із них кращий».

Американці занепокоєні змінами у зодіакальних знаках. Адже для них гороскоп став другою релігією.

У багатьох є навіть татуювання з їхнім знаком, каже татуювальник Джефрі Гаскін:

«Я думаю люди будуть просити змінити татуювання. Або взагалі захочуть їх видалити. Або ж просто сваритимуться…»

Астроном Канкл уже отримав кілька розлючених телефонних дзвінків. Якийсь чоловік кричав, аби астролог повернув йому його знак зодіаку.

Багато звернень щодо нової системи отримала й астролог Сюзен Міллер:

«Ми вивчали це всією астрологічною громадою і побачили, що старі алгоритми таки працюють. Тому хвилюватися не варто. Старі знаки зодіаку все ще в силі».

Наразі ж астрологи сподіваються, що зміни у гороскопах змусять людей більше цікавитись астрологією як наукою.

Інше за темою

XS
SM
MD
LG