Спеціальні потреби

Вибухівку знешкоджено за 17 хвилин до запланованого вибуху


Вибухівку знешкоджено за 17 хвилин до запланованого вибуху
Вибухівку знешкоджено за 17 хвилин до запланованого вибуху

Міністр внутрішніх справ Франції Бріс Ортефо заявив, що один із двох вибухових пристроїв, надісланий минулого тижня з Ємену, був знешкоджений всього за 17 хвилин до запланованого вибуху.

Таку заяву міністр Ортефо зробив по державному телебаченню в четвер, не подаючи додаткових подробиць.

Слідчі, які в п’ятницю виявили пакунки в транспортних літаках у Великобританії і в Об’єднаних Арабських еміратах, знайшли вибухові пристрої, підключені до мобільних телефонів, з яких витягнули SIM-картки. Ці літаки мали летіти до Чикаго.

У Вашингтоні представник Білого дому Роберт Ґіббс заявив, що він не мав ніякої інформації на підтвердження повідомлення французького уряду.

Окремо міністр Ортефо також заявив, що французькі органи влади допитують двох братів французів, запідозрених у змові здійснити серйозну терористичну атаку.

Цього року органи влади допитали у Франції 85 осіб, запідозрених у терористичній діяльності. Із них 27 ще перебувають під арештом.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG