Спеціальні потреби

У Бахрейні поліція вбила другого учасника протестів


Протест у столиці Бахрейну Манамі
Протест у столиці Бахрейну Манамі

У Бахрейні сили безпеки відкрили вогонь в активістів опозиції, які брали участь у похороні чоловіка, що загинув під час демонстрацій на підтримку демократії, вбиваючи, таким чином, другого активіста.

Очевидці кажуть, що другий активіст загинув у вівторок, цього самого дня, коли головне шиїтське опозиційне угруповання осудило насильство і повідомило про припинення своєї участі в праці парламенту.

Опозиційне угруповання повідомило, що може вдатися до додаткових кроків, якщо насильство супроти опозиційних демонстрантів продовжуватиметься. Це угруповання має 18 із 40 місць у парламенті Бахрейну.

Тимчасом інформаційне агентство Ассошіейтед Пресс повідомило, що другого дня протестів на головній площі столиці країни – Манами – зібралися тисячі демонстрантів.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG