Спеціальні потреби

Ющенко коментує справу Колесникова


Київ - 12 квiтня. Своє ставлення до справи Бориса Колесникова, якого українські правоохоронці звинувачують у здирництві, сьогодні у Варшаві висловив президент України. Віктор Ющенко каже, що не втручатиметься у роботу силових структур, але висловлює готовність зустрітися із фракцією Партії регіонів.

Голові Донецької облради Борису Колесникову тепер офіційно пред`явлено звинувачення. Його підозрюють у здирництві із погрозами про вбивство. За такий злочин українське правосуддя передбачає від 7 до 12 років позбавлення волі. Правоохоронці кажуть, що мають свідка, який поскаржився на те, що пан Колесников вимагав акції найбільшого у Донецьку торговельного центру “Білий лебідь”, тоді як соратники пана Колесникова заявляють про політичну розправу над ним. Президент Ющенко свою точку зору із цієї резонансної теми оприлюднив під час візиту до Польщі. Він заявив, що не буде втручатися у хід справи: «У нас є компетентні органи, які мають сказати своє слово. Я ніколи не вказуватиму ні суду, ні прокуратурі, жодним іншим інстанціям. Я не є той президент, який може подзвонити в суд і сказати: Колесникова помилуйте. Я цього ніколи не зроблю, скільки б палаток не стояло біля мого Секретаріату», – заявив Ющенко.

Водночас президент зазначив, що готовий зустрітися найближчими днями з представниками фракції Партії регіонів. Вiн дав зрозумiти, що дiалог з ними можливий, якщо вони не висуватимуть свої ультиматуми, інакше він відразу буде припинений. Натомість до самого пана Колесникова сьогодні пустили дружину та старшого сина. Рідні та адвокат оцінюють його стан як більш-менш нормальний, однак Колесников наполягає на тому, аби медичну допомогу йому надавав власний лікар, і відмовляється від послуг інших лікарів. Адвокат затриманого Андрій Федур каже, що у разі дотримання закону, його підзахисний має вийти зі слідчого ізолятора 14 квітня, якщо йому не будуть пред`явлені інші звинувачення.

XS
SM
MD
LG