Спеціальні потреби

Новий губернатор Львівщини - 2003-06-09


Сьогодні стало відоме ім’я нового губернатора Львівської області. Головою Львівської обласної державної адміністрації Президент України призначив Олександра Сендегу.

Представити нового губернатора до Львова прибув прем'єр-міністр Віктор Янукович. Нагадаю, що обговорення кандидатури голови Львівської обласної адміністрації тривало з 4-го червня. Переважна більшість експертів схилялась до того, що адміністрацію очолить або начальник обласної податкової адміністрації Сергій Медведчук, або голова обласної організації Партії регіонів Олексій Радзієвський. Проте сьогодні вранці стало відомо, що новим губернатором Президент призначив першого заступника глави львівської обласної адміністрації Олександра Сендегу. Про рішення президента офіційно заявила його прес-секретар Олена Громницька.

Новий губернатор має досить строкату біографію. Свою попередню посаду заступника глави обладміністрації обіймав близько року. До цього часу працював у Львівській міській раді на посаді першого заступника міського голови, тоді Василя Куйбіди. Загалом, на Львівщині репутація у нього позитивна, він має імідж господарника і політично не заангажований. Проте, на думку народного депутата Андрія Шкіля, Олександр Сендега обійматиме посаду голови Львівської облдержадміністрації до того часу, поки підтримуватиме політику голови уряду і поки Віктор Янукович не знайде іншої кандидатури на цю посаду.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG