Спеціальні потреби

Чудо нa двох колесaх - 2001-12-11


ВСТУП: AМЕРИКAНСЬКИЙ ВИНAХІДНИК ДІН КЕЙМЕН КAЖЕ, ЩО ЙОГО НОВИЙ ВИНAХІД ЗAМІНИТЬ AВТОМAШИНУ ТAК, ЯК МAШИНA КОЛИСЬ ЗAМІНИЛA КОНЯ. ЯКЩО ВІРИТИ ЙОМУ, ТО ДAВAЙТЕ НЕГAЙНО ПОДИВИМОСЯ НAСТУПНИЙ СЮЖЕТ ПРО ЦЕ «ДИВО НA ДВОХ КОЛЕСAХ». ЮРІЙ КРAВЦІВ ІНФОРМУЄ.

ІНТЕРШУМ: «Do we have to do something here»?

ТРАНСПОРТНИЙ ЗАСІБ “СЕҐВЕЙ” ВПЕРШЕ ПОСТАВ ПЕРЕД ПУБЛІКОЮ В ТЕЛЕШОУ “ДОБРОГО РАНКУ, АМЕРИКО”. ДВОХКОЛІСНИЙ САМОКАТ ТАК ДОСКОНАЛО ЗБАЛАНСОВАНИЙ ГІРОСКОПАМИ І МІКРОПРОЦЕСОРАМИ, ЩО ВОДІЄВІ ЗДАЄТЬСЯ – ВІН НА СВОЇХ ДВОХ.

Дін Кaмен - винaхідник «Сеґвея»: «Це ніби твоє електронне продовження. Так ніби ти встав вранці, глянув вниз, і замість ніг маєш колеса».

“СЕҐВЕЙ” ЗДАТЕН ВІДЧУВАТИ НАЙМЕНШІ ПОРУХИ ТІЛА ВОДІЯ І МОЖЕ РОЗВИВАТИ ШВИДКІСТЬ В ДВАДЦЯТЬ СІМ КІЛОМЕТРІВ НА ГОДИНУ НА БУДЬ-ЯКІЙ МІСЦЕВОСТІ. ЙОГО ПЕРЕЗАРЯДНОЇ БАТАРЕЇ ВИСТАЧАЄ НА ДВАДЦЯТЬ ЧОТИРИ КІЛОМЕТРИ ПІСЛЯ ШЕСТИ ГОДИН ПІДЗАРЯДКИ. ДЛЯ СПОЖИВАЧІВ МОДЕЛІ НЕ БУДУТЬ ДОСТУПНІ ЩЕ РІК І СПЕРШУ КОШТУВАТИМУТЬ БЛИЗЬКО ТРЬОХ ТИСЯЧ ДОЛАРІВ. ОБМЕЖЕНІ ВИПРОБУВАННЯ ПОЧНУТЬСЯ, ОДНАК, НЕГАЙНО В УПРАВЛІННІ НАЦІОНАЛЬНИХ ПАРКІВ І ПОШТОВІЙ СЛУЖБІ

Джон Нолен - заступник директора поштової служби: «В нас чверть мільйона листонош ходять по вулицях, і це можливість підвищити їх ефективність, зменшити фізичні навантаження, і поліпшити довкілля в той-таки час».

ТА ЧИ ЗМІНИТЬ ЦЕ ЖИТТЯ ЛЮДЕЙ, МІСТА І НАВІТЬ МИСЛЕННЯ, ЯК СПЕРШУ ЗАПЕВНЯЛА ПРЕСА? ФУТУРИСТИ, ЩО МАЛИ СЕБЕ ЗА СКЕПТИКІВ, ПОПЕРВАХ БУЛИ ВРАЖЕНІ.

Пол Саффо - директор Інституту футурології: «Це подиву гідний перший пристрій. Поживемо-побачимо, чи буде він рости і чи піде в широкий світ, але безперечно, він має більш ніж досить, щоб послужити на складах і заводських територіях».

ВИДАЄТЬСЯ, ЩО ДОСЯГНУТО ЧІТКОГО КОНСЕНСУСУ: ЦЕ СМІЛИВА СПРОБА КОЛИ НЕ ВИНАЙТИ НАНОВО КОЛЕСО, ТО ВИНАЙТИ НАНОВО СПОСІБ, ЯК НИМ СКОРИСТАТИСЬ.

XS
SM
MD
LG