Спеціальні потреби

Боїнг 787 пройшов перше успішне випробування

Різдвяний подарунок від компанії Боїнг. Цього тижня у штаті Вашингтон відбувся перший випробувальний політ широко розрекламованого літака Боїнг 787. Сталося це на два роки пізніше, ніж планувалось, але випробування пройшло успішно. Представники компанії Боїнг заявили, що новий літак вартістю у 150 мільйонів доларів забезпечить авіапасажирам абсолютно новий досвід подорожування.

Новий літак для комерційних перевезень Боїнг 7́87 на триста пасажирський місць є зручнішим та швидшим від його попередників. Він сконструйований з легших матеріалів, через що потребує на 15-20% менше пального. У результаті – менше шкідливих викидів в атмосферу, економія для авіакомпаній та пасажирів.

Консультант з авіаперевезень Майкл Бойд зазначає: «Скажімо, для Американських авіалінії вартість перельоту Боїнгом 787 є на 15% дешевшою, ніж Боїнгом 767. Авіакомпанія буде змушена закупити ці літаки».

Літак також є тихішим, а керування ним, як заявили льотчики-випробувальники – надзвичайно приємним. Але підготовку до запуску цього літака безхмарною не назвеш. Існувало чимало проблем із постачальниками частин. Потім працівники компанії Боїнг пішли на страйк. Виникли проблеми з дизайном, через що довелося відкладати дату запуску п’ять разів! Але у результаті все завершилося успіхом. Попит від авіакомпаній – величезний.

До компанії Боїнг вже надійшло замовлень на 840 літаків, кожний вартістю у 150 мільйонів доларів. Перший серійний літак зійде з конвеєра не раніше, ніж наприкінці наступного року.

Інше за темою

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG