Спеціальні потреби

Поліція  розганяє  демонстрантів у Копенгагені


Сотні демонстрантів пройшли походом у напрямку приміщення, де відбувається кліматична конференція ООН у Копенгагені. Тим часом світові лідери збираються на саміт, на якому вони намагатимуться укласти нову угоду в справі глобального потепління.

Активісти, роздратовані повільним темпом переговорів, зібралися у середу біля центру Белла у Копенгагені, де лідери понад 100 країни приєднаються до конференції. За повідомленням поліції, понад сто демонстрантів було заарештовано, коли вони прорвалися через встановлені барикади.

Після дев’яти днів переговорів поки що не досягнуто консенсусу. На думку деяких активістів, делегати провели надто багато часу висловлюючи свої попередні позиції, і не стараючись досягти компромісу.

Прем’єр-міністр Великобританії Ґордон Браун, який вже прибув на конференцію, заявив, що неспроможність делегатів вдатися до конкретних дій може негативнио вплинути на якість життя мільйонів людей у світі.

Білий дім заявив, що президент Барак Обама впевнений у тому, що угоду можна буде досягти цього тижня. Обама має прибути на конференцію у п`ятницю.

Світові лідери повинні, до п’ятниці, дійти погодженості стосовно остаточної угоди щодо зменшення викидів в атомосферу парникових газів та фінансування заходів бідніших країн подолати наслідки глобального потепління.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG