Спеціальні потреби

Бернанке мабуть вдруге очолить Федеральну резервну систему США


Президент Обама, за словами одного американського чільного високопосадовця, планує призначити Бена Бернанке на другий термін головою Федеральної резервної системи, що виконує функцію Центрального банку США.

Повідомлення у цій справі - як сказав посадовець американським інформаційним агентствам, просячи не називати його імені - буде зроблено під час перерви у відпустці президента у штаті Массачусетс. Обама, як він зазначив, похвально висловиться про вклад Бернанке, для спрямування країни в правильному керунку під час фінансової кризи.

Теперішній чотирирічний термін урядування Бернанке вигасає у 2010 році. Раніше, ще до призначення його на посаду голови Федеральної резервної системи, Бернанке очолював Раду економічних експертів при Білому домі з 2005 по 2006 рік, за президентства Джорджа Буша.

Бен Бернанке був викладачем економічних наук Прінстонського університету. Він отримав ступінь бакалавра з економіки у Гарвардському університеті, а звання доктора у цій же ділянці - у Массачусетському технологічному інституті.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG