Спеціальні потреби

Ebay – місце збуту для всякого непотребу

Що робити, коли ви маєте багато всячини на продаж, але не маєте часу взятися за це діло? У США ви можете найняти когось, хто виставить ваші речі на сайті онлайн-аукціону Ebay.

Никі Кемпбел – новітній шукач скарбів. Вона пропонує людям перевірити все, що у них є, скільки воно варте і чи хочуть вони щось продати».

Никі Кембел ходить від дому до дому в одному з районів Пітсбурга, штат Пенсильванія, щоб допомогти людям визначити, чи в них є що-небудь, що вони могли б продати в інтернеті.

Лора Комо – домашня господарка з трьома дітьми – не має часу слідкувати за онлайн аукціонами. Вона каже, що це її лякає і стомлює і що вона дуже зайнята на роботі і своїми дітьми.

Мати Лори Пет Нолфі також готова продати зайві речі. «Це – спосіб позбутися речей, - пояснює вона, - якими я користувалась і готова передати їх іншим».

Никі Кемпбел каже, що середня американська сім’я має речей на три з половиною тисяч доларів, які можна було б продати на аукціоні Еbay:

«Наші клієнти – всі, хто має зайві речі. Не треба бути багатим чи жити в престижному районі. Всі зараз мають всяку всячину».

Відвідуючи Лору Комо Никі зосереджує увагу на її сумочці «Коуч». За останні 90 днів на Ebay було продано 54 подібні сумки.

Никі заснувала свій бізнес всього два роки тому. За її посередництвом на Еbay продано речей на понад 200 тисяч доларів. Вона бере за кожну продану річ п’ять доларів і тридцять відсотків комісійних.Традиційні комісійні крамниці беруть, як правило, половину ціни.

У своєму офісі Никі оцінює речі, фотографує їх і складає деталізований опис. Відтак вона починає аукціон, відповідаючи на запитання від потенційних покупців. Продані речі вона того самого дня відправляє поштою.

Судячи по тому, скільки клієнтів заходить до її офісу, бізнес Никі процвітає.

Никі продає речі на аукціоні Еbay за різні ціни – від двадцяти п’яти до семи тисяч доларів. Її клієнти задоволені, адже ж це для них гроші в кишеню за непотрібні вже речі.

Інше за темою

XS
SM
MD
LG