Спеціальні потреби

Обама подякував Маккейну за незвичний заклик


Кандидат у президенти США від демократів Барак Обама подякував своєму супернику-республіканцю за те, що останній закликав своїх прихильників з пошаною ставитися Обами.

Заклик був викликаний образами та гнівними вигуками на адресу Обами, що прозвучали на деяких передвиборчих мітингах республіканців. Атмосфера на мітингах загострилася останнім часом після появи соціологічних даних, згідно з якими Обама має до десяти-відсоткову перевагу над Маккейном.

Так, наприклад, на заклик одного виборця до Маккейна, щоби той більш агресивно боровся із своїм суперником, сенатор відповів, що він боротиметься, але що він у цій боротьбі не буде зневажливим. «Я поважаю сенатора Обаму та його досягнення. Я ставитимуся до нього з повагою і закликаю усіх інших робити те саме», - сказав на одному з мітингів Маккейн.

На іншому мітингу, на якому виборці сказали Маккейну, що їх тривожить можливість здобуття Обамою президентського крісла, Маккейн сказав, що, незважаючи на те, що президентом хотів би бути він, Обама - «добра людина, якої немає чого боятися».

XS
SM
MD
LG