Спеціальні потреби

Соцопитування: У Юлії Тимошенко – найвищий рейтинг


Чи позначиться голосування з Партією регіонів втратою рейтингу Юлії Тимошенко? Останніми днями експерти доволі детально обговорюють це питання. Соціологи Київського міжнародного інституту соціології оприлюднили дані дослідження, яке проводилося в усіх областях України з 1 по 7 вересня. Отримані дані свідчать – Тимошенко досі втримує лідерство у президентському забігу. У разі проведення президентських виборів за неї готові голосувати рівно чверть українців. Щоправда, лише на піввідсотка менше людей готові віддати свої голоси лідеру регіоналів Віктору Януковичу. І лише 6,8% проголосували б за нинішнього президента. Віктора Ющенка вже доганяє Володимир Литвин – у нього 4% підтримки, 3,8% – у лідера Комуністичної партії Петра Симоненка, 3,5% – у спікера Арсенія Яценюка.

З`явилися у листі президентських рейтингів і новачки – 0,5% українців готові голосувати за депутата Верховної Ради НУ–НС Анатолія Гриценка, 0,4% – за лідера Всеукраїнського об'єднання «Свобода» Олега Тягнибока.

Ці дані цікаві ще й тим, що місяць тому той же КМІС давав Тимошенко на 7 % менше підтримки – лише 18 %, тоді як Януковичу – 24%. Тепер соціологи кажуть, що рейтинг Тимошенко зростає, тоді як у лідера регіоналів залишається стабільним, власне як і в Президента Ющенка. Останні кілька місяців ретинг його пдітримки не піднімався вище 7-8%.

Інше за темою

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG