Спеціальні потреби

Клінтон: Для США важливо продовжувати діалог з Росією


Не всі американські політики схвально відреагували на рішення Президента Буша відкликати з розгляду у Конгресі двосторонню угоду між США та Росією про співпрацю у ядерній сфері. Зокрема Гілларі Клінтон каже, що США мусять більш зважено приймати рішення про припинення чи продовження будь-яких відносин з Росією:

«Важливо продовжувати діалог з Росією. Я дещо стурбована нашим виходом з процесу ядерної спiвпрацi з Росiєю. Ми мусимо думати у двох напрямках. У час, коли Росія стає більш агресивною у демонстрації своїх інтересів – політичних, територіальних, економічних, замість того, щоб ізольовувати її, що я думаю не дуже розумно, ми повинні підходити до проблеми більш стратегічно. І я не певна, що в інтересах Адмiнiстрацiї США було знiмати з порядку денного розгляд договору про ядрену спiвпрацю з Росiєю, який вже було опрацьовано».

Під час слухань у сенаті Гілларі Клінтон також запропонувала створити спеціальну комісію з представників законодавчої та виконавчої влади, яка б зробила оцінку російсько-грузинського конфлікту і виробила подальші пропозиції дій для нової адміністрації.

На сьогодні ж у регіоні уже працює група американських експертів, які роблять оцінку ситуації та визначають потреби Грузії у допомозі. У середу ж до України відбув заступник Державного секретаря США Деніел Фрід. У Києві у нього заплановані зустрічі з Президентом Ющенком, Прем`єром Тимошенко, лідером Партії регіонів Віктором Януковичем, та головою МЗС Володимиром Огризком.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG