Спеціальні потреби

Гiларi Клiнтон вибачається


У виборчій кампанії кандидата на право представляти Демократичну партію на виборах президент США черговий скандал. Сенатор Гіларі Клінтон була вимушена вибачитися за те, що згадала про убивство кандидата у президенти Роберта Кеннеді, коли захищала своє рішення не виходити з передвиборчих перегонів.

Клінтон пояснила журналістам, що ні в якому разі не мала на меті образити родину Кеннеді. Натомість вона намагалася підкреслити, що у червні 1968 року, коли був убитий Кеннеді, кандидати-демократи все ще вели змагання мiж собою.

Свій коментар із згадуванням Кеннеді, Гіларі Клінтон зробила у штаті Південна Дакота, де незабаром пройдуть попереднi вибори. Там вона говорила, що не може зрозуміти закликів припинити свою участь у змаганнi, коли є приклади продовження перегонів серед демократів до червня місяця, як ве було у 1968-ому.

Багато демократiв закликають Клiнтон зiйти з дистанцiї, оскiльки їй вже фактично неможливо перемогти свого суперника Барака Обаму у змаганнi стати єдиним кандидатом Демократичної партiї на виборах у листопадi.

XS
SM
MD
LG