Спеціальні потреби

США переживають нову золоту лихоманку


Золота лихоманка – давно забутий термін з минулого знову повертається в широкий обіг. Ціна жовтого металу на світовому ринку підскочила до рекордних висот. Тому ті хто мають у своїх потаємних місцях вироби із золота – кинулись їх продавати, а інші – навпаки скуповують його, щоб зберегти свої заощадження від знецінення. Новий виток золотої лихоманки переживають зараз і Сполучені Штати.

У ювелірному салоні Люїса телефон розривається від дзвінків людей, які запитують по скільки золото. І на стогодні це – 965 доларів за унцію. За таку ціну люди готові продати все золото що в них є. Як правило це вироби, які їм більше не потрібні, часто це зламані речі, чи прикраси, що вийшли з моди. Люди, отримують гроші відповідно до ваги жовтого металу, який міститься у виробах, та його якості.

Економічна криза, високі ціни на нафту, та знецінення долара – саме ці фактори роблять золото таким популярним і додають роботи Джеймсу Люісу:

“Ми перевіряємо якість металу, зважуємо, і відповідно до ринкової вартості золота на цей день визначаємо скільки готівки ви можете отримати”.

Останніми днями ціна на золото коливається в межах тисячі доларів за унцію. І навіть якщо відняти комісійні салону, клієнти кладуть в кишеню пристойні суми грошей. І розповідають про це своїм друзям. Люїс здивований як багато золота накопичилось у людей і дуже радий, що його бізнес отримав новий поштовх.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG